פנייה אישית ממני אלייך

היי,
אנחנו לא מכירות עדיין אבל אם הגעת לכאן, יתכן שאת רוצה להכיר אותי ולהבין איך אני יכולה לעזור לך לקדם ולזרז את הכניסה להיריון כדי להפוך לאם במהרה.
רציתי לפנות אלייך באופן אישי ולספר לך קצת על הדרך שעשיתי מכיסא המנהלת אל כורסת המטפלת. לספר לך קצת על כמיהה ועל חלום, על תעוזה ואומץ, על נפילות, משברים והתרוממות מתוכם, המראה אל על והגשמה עצמית. "הכל מכל", כמו שאומרים.

במהלך 20 שנות קריירה ענפה עברתי מגוון תפקידים, בתחום העסקי, כשהמשותף לכולם היה אינטראקציה יומיומית עם אנשים וממשק צמוד עם בעלי תפקידים שונים. השתמשתי בכישורים בין אישיים כדי לבנות אמון, לרתום ולהניע לעבודת צוות. פיתחתי יכולות תקשורת ואבחנה עמוקה כדי לגשר על פערים ולהוביל את הצדדים לשיתוף פעולה ולהסכמה הדדית. שיפרתי את יכולת קבלת ההחלטות שלי ולמדתי לקדם תהליכים אישיים וארגוניים.

כך גיליתי בד בבד שניחנתי בסקרנות, משיכה, ויכולת להבין את התהליכים הפנימיים שמניעים אותנו, גם "מאחורי הקלעים", להתנהגות מסוימת, ליצירה, ולהתמודדות עם שינוי. הלמידה הזו אפשרה חיבור, הנעה וגיוס של הסביבה למען פרויקטים ומטרות משותפות של הארגון בו עבדתי. אך נראה שעם התהליכים שעברתי במהלך השנים ועם הבשלות אליה הגעתי גם הגדרת הייעוד שלי השתנתה. עמוק בלב הרגשתי שהעתיד צופן לי שינוי נוסף, ובתוך עננת אי-הודאות שאפפה אותי אז, היה לי ברור דבר אחד, שכל מה שאעשה בעתיד תמיד יגע במחקר ובלמידה של נפש האדם. ידעתי גם שנועדתי להנחות ולאפשר לאחרים לחולל תהליכי שינוי.

ההחלטה לעזוב את "כלוב הזהב", את המוכר והידוע על מנת להגשים ולממש את מה שרק הרגשתי בלב עוד לפני שידעתי בראש, אפשרה לי להפוך למנחה ולמטפלת שתמיד רציתי להיות. למדתי, התמקצעתי וזכיתי (ועדיין זוכה) ללוות אנשים לעבר הגשמה עצמית, פריחה, השתחררות מחסמים ופריצות דרך משמעותיות.

ההתמודדות שלי עם אתגרים בתהליך השינוי המקצועי שלי ובריאה של עצמי החדשה, הביאו להתרוממות רוח אמתית וסיפוק בעשייה שהוכיחה לי שאני בכיוון הנכון.

ידעתי שהייעוד שלי הוא לעזור לאנשים להגשים חלומות. לכל אחת יש חלום, אבל החלום להיות אם (בפעם הראשונה, השנייה או אפילו העשירית) הוא חלום שונה. אנחנו מרגישות אותו בכל נים ונים בגופנו, אנחנו קמות אתו בבוקר והולכות לישון אתו בלילה. העוצמות שלו הן לא משהו שניתן להשוות לכל דבר אחר. כשהחלום הזה לא מתממש, מסיבות שונות, הכאב, האכזבה והתסכול הם עצומים ומכלים, יותר מכל חלום מנופץ אחר. הקושי מתעצם כשמרימים את הראש מהכאב האישי ורואים; את כל ההריוניות שמקיפות אותנו, החברה שלוחצת אותנו, את כל השאלות שמעזים ושלא מעזים לשאול אותנו, ולעתים גם את הזוגיות שנאבקת לשרוד.

את בטח יודעת על מה אני מדברת. ראיתי בעצמי  וגם על בשרי איך הניסיון להרות הופך תוך מספר חודשים מחוויה של התרגשות עצומה וציפייה נרגשת, לתקופה חסרת וודאות של טלטלה רגשית אינסופית והתמודדות מנטלית מאתגרת לאורך זמן. הנפילות, המשברים, תחושת האשמה, ההתלבטויות, הבגידה של הגוף ובעיקר: תחושת אבדן השליטה וחוסר האונים.

הבנתי שתהליכי השינוי המשמעותיים ביותר שאדם יכול לעשות, הם אלה שהוא עושה בינו לבין עצמו והתחלתי לבחון, קודם כל על עצמי, כיצד אני יכולה להשפיע ולקדם את הכניסה להיריון המיוחל. כשהאישי התערבב עם המקצועי, הבנתי את הדרך שלי ביתר שאת ופתאום היכולות שלי קיבלו היגיון, כיוון ומטרה ברורה.

במהלך ההתנסות האישית שלי בעולם הפוריות חיפשתי אחר הדרך היעילה והמהירה ביותר לקידום כניסה להריון, עם תוצאות לאורך זמן. בבחינה של החלופות השונות, מצאתי את ה- NLP והדמיון המודרך ככלים האפקטיביים ביותר לחולל שינוי פורץ גבולות, שינוי החוויה הסובייקטיבית ועל בסיסם פיתחתי את תכנית ששת השלבים כהתאמה נוספת של כלים אלו לתחום הפריון.

התכנית מותאמת אישית לכל אחת ואחת, תוך איתור נקודות הקושי הייחודיות לה ועבודה ממוקדת עליהן במטרה לפתח את התנאים האופטימליים שיאפשרו כניסה מהירה להיריון ולידה.

המפגשים מהווים מרחב מכיל ובטוח לשיתוף, שחרור תעצומות רגשיות וריפוי. תהליכי הריפוי מתרחשים במקביל ברמת המודע ותת-המודע ומשרים תחושת:

  • רגיעה
  • יציבות
  • ביטחון
  • שליטה
  • חוסן נפשי
  • אנרגיה וחיוניות

בדיוק כאן אני יכולה לעזור לך;

אני מאמינה שבנפשה של כל אישה טמון הפוטנציאל להיות אם, כמו זרע שמחכה לנבוט.

אני מאמינה שאנחנו יכולות להשפיע וליצור את המציאות שלנו – המפתח בידינו !

לכל אחת הדרך שלה לממש את החלום לעתים הנסיבות עשויות להיות גלויות או נסתרות לעין. בין כך או כך הבחירה להשפיע על נסיבות אלו בידך ובכוחך לנתב את התזמון והסיכויים להיכנס להריון וללדת.

כמטפלת, אין הרגשה טובה וממלאה יותר עבורי מאשר לראות את החיוך ולחוות את ההרגשה של אחרת כשהיא משיגה את יעדה, כשהיא מתגברת על מכשול, או משתחררת ממגבלה, כשהיא פורצת את גבולותיה כשהיא רוכשת ומצוידת בכלים להתמודדות שונה עם המציאות של חייה באופן שרק חלמה עליו. אין כמו לראות מטופלת שלי חובקת את תינוקה לאחר שנים של ניסיונות.

כיום יש בי ידיעה פנימית שאני מממשת את שליחותי. יש בי אנרגיה בלתי נלאית אותה אני מבקשת להעביר לנשים המחפשות את הדרך לממש את עצמן כאימהות. אני מתעלת את כל הידע, הכלים והניסיון שלי לכיוון הזה, כדי שגם את תגיעי למקום בו את חולמת להיות. זה אפשרי.

אם רציתי להעביר לך מסר אחד בפנייתי זו, הוא, שאת לא חסרת אונים או חסרת שליטה על המצב, כמו שלפעמים נדמה. יש לך עוד כלים שעומדים לרשותך, יש לך דרך נוספת להשפיע ואת יכולה לסייע לרפואה, לטבע, לגוף ולנפש לפעול את פעולתם במהירות ולהגשים אימהות.

בדיוק לשם כך פיתחתי ועדיין ממשיכה לפתח, מגוון מסלולים של תכנית ששת השלבים, זאת כדי לאפשר לך לבחור בכל שלב שבו את נמצאת את המסלול המתאים לך ביותר. עשי את בחירתך מתוך הקשבה והלימה לקצב, לצרכים, למאפיינים האישיותיים  ולמידת הבשלות האישית שלך.

ההדרכה המקיפה לעידוד פוריות והשגת הריון – במתנה
מעגלי הגשמה לאימהוּת – סדנת הדגל
מפגש העצמה להגשמה – מפגש חוויתי ועצמתי
בארבע עיניים - תהליך אישי וממוקד

מי ייתן ותזכי לחבוק את תינוקך במהרה,
מיכל