תכנית ששת השלבים לחבוק את תינוקך

 

מדברים איתך על טיפולי פוריות? עשית הכל ועדיין זה לא קורה ?
את מנמיכה ציפיות כדי לא להתאכזב ?

אפשר להעלות את הסיכויים להרות !

"אהבת אם היא הדלק שמאפשר לבני-אדם לעשות את הבלתי-אפשרי" – מריון סי. גארטי

 

יתכן ששאלת את עצמך, מדוע נשים מסוימות מצליחות להרות בקלות יחסית, לפעמים אפילו למרות גיל מבוגר או מצב רפואי בעייתי, בעוד שנשים אחרות לא מצליחות להגיע להריון המיוחל גם כשהן עוברות טיפולי פוריות קשים?

לעיתים מדובר בבעיה רפואית ובמקרים אחרים העיכוב בכניסה להריון אינו מוסבר. בשני המקרים זו היא תופעה של חוסר איזון פנימי שבאה לידי ביטוי בגוף. מחקרים מראים כי לבשלות הרגשית ולמוכנות המנטלית יש תפקיד משמעותי ביכולת להרות ולמרות זאת, מעטות הנשים אשר נותנות את הדעת על התנאים החשובים האלה במסגרת המאמצים שלהן להיכנס להריון.

מי שכן מתייחסת לתנאים האלה ביכולתה להיכנס להריון, מחזיקה במפתח זהב לקיצור התהליך באופן משמעותי ואפקטיבי.

מחקרים רבים מוכיחים כי תנאים מנטליים נכונים מגבירים משמעותית את הסיכוי להיכנס להריון. דוגמה אחת כזו:

מחקר¹ שעקב אחר 132 נשים שחוו אי פוריות והשתתפו בתכנית גוף-נפש (מבוססת NLP ודמיון מודרך) הראה שיעור הריונות של 42% בתוך 6 חודשים מסיומה של התכנית, שיעור ההריונות בקרב אותן נשים שהמשיכו להשתתף בתכנית היה 55%, זאת בהשואה לקבוצת הביקורת שלא נחשפה לתכנית כלל והציגה שיעור הריונות של 20% בלבד. 

(¹Alice Domar, Ph.D. Journal of the American Medical Women's Association (1999) andFertility & Sterility (2000

במהלך ההתמודדות האישית שלי בעולם הפוריות מצאתי את עצמי מתנסה בפתרונות שונים, רובם מנסים להשיג איזון באמצעות הגוף והמודע. מבין כל הדרכים והשיטות המטפלות בגוף ומטפלות בנפש, חקרתי ומצאתי את האחת שהסתברה כיעילה ביותר; לפיתוח התנאים האופטימליים, להשבת האיזון ולקידום וזירוז הקליטה להיריון. בד בבד, המסקנה האישית שלי הלכה והתחזקה על בסיס מחקרים אשר תמכו בה אך בעקר בזכות התוצאות שנחוו בקליניקה והיא- תהליכי תת-מודע בשיטת NLP ודמיון מודרך, אשר משפיעים ישירות על התת-מודע. בתהליכי NLP ודמיון מודרך השינוי מתרחש בליבה, בתת-המודע, המקום שאחראי לתפקוד ולאיזון המערכתי שלנו. משם השינוי הולך ומתפשט באופן מואץ וטיבעי לכל המערכות כדי ליצור את התנאים האופטימליים להריון בכל הרבדים (המנטלי, האנרגטי, הפיזיולוגי) עד להשבת האיזון הנדרש.

את תכנית "ששת השלבים לחבוק את תינוקך" פיתחתי בהתאמה ייחודית של טכניקות ה- NLP  ודמיון מודרך לתחום הפיריון. התכנית נועדה להעניק לך את כל היתרונות והכלים שאפרט בהמשך. היא נולדה כתוצאה מניסיון בליווי נשים במהלך טיפולי פוריות ומהצורך שלהן להחזיר לעצמן את השליטה על חייהן ועל גופן, לקדם את הכניסה להריון ולממש אימהות.

 

מה מייחד את תכנית ששת השלבים לחבוק את תינוקך ?
  • דיוק והתאמה: תת-המודע מחולל את השינוי ולכן השינוי מתבצע בהתאמה ובדיוק מירבי אליך
  •  שינוי רב שכבתי: שינוי כולל בכל הרבדים; מנטלי, ריגשי, פיזיולוגי. שינוי זה מעצים ומקדם מוכנות מערכתית להריון
  • מהירות: פיתוח התנאים האופטימליים להשבת איזון בתוך פרק זמן קצר במיוחד
  • שימור האיזון: הטמעת השינוי ותהליך האיזון לצמיתות
  • מיקוד: תכנית שמותאמת ספציפית לכניסה להריון, הריון ולידה
  • ישימות: שילוב של ידע מעשי והכוונה בתהליכי פוריות שחוסכים בזמן יקר

בקליניקה "הורים נולדים" אנו עובדות, בעזרת כלים מגוונים ומיישמות טכניקות מעולם ה-NLP והדמיון מודרך ברבדים של המודע והתת-מודע, על מכלול הגורמים המשפיעים עליך, מעכבים אותך ומונעים כניסה מהירה להריון. אנחנו יוצרות עבורך את התנאים המנטליים האופטימליים להפריה ובשלות רגשית שהוכחה מחקרית כמשפיעה על הפעילות הפיזיולוגית וכמזרזת כניסה להריון. ההתקדמות מהירה ותוצאתית במיוחד והיא נטולת מאמץ מיותר מצידך. העבודה היא אישית ואין אישה אחת דומה לרעותה. אנחנו מאתרות ומטפלות בקושי הייחודי לך בהתאמה אישית מלאה. התכנית מקיפה ונותנת מענה לכל ההתלבטויות, השאלות והסודות הקטנים שעושים הבדל גדול, סודות שרק מי שנחשפה לעשרות מקרים יודעת לגלות. החל מבחירת המרפאה והשאלות שצריך לשאול את הרופא וכלה בתזונה תומכת, פעילות גופנית ומערכת היחסים עם בן הזוג במהלך התקופה.

צרפי אותי עכשיו, מיכלצרפי אותי עכשיו, מיכל

 מה תחווי בעיקבות תכנית ששת השלבים לחבוק את תינוקך ?

  • הסתגלות גבוהה למצבים רגשיים משתנים כמו; אובדן, תסכול, חוסר אונים, פחד וכ"ו שמפחיתה את הסבירות להתפרצות סימפטומטית עתידית
  • גמישות מירבית בהתמודדות עם האתגרים של תהליך הפריון, כגון; הקלה ברמת הכאב במהלך פרוצדורות רפואיות (פיפל, הזרקות וכ"ו)
  • פיתוח כושר התאוששות ריגשית ופיזיולוגית גבוהה בין מחזורי הטיפול והשריית רוגע, יציבות ובטחון
  • שחרור מהתניות ומגורמים מגבילים אחרים ברמת התת-מודע למיקסום סיכויי הפריון
  • שיפור ביכולת קבלת החלטות ובפתרון קונפליקטים פנימיים מתוך השלמה וקבלה
  • שינוי דפוסי חשיבה לחשיבה חיובית, אופטימית ומועילה לך
  • פיתוח וחיזוק אמונות מקדמות תומכות מוכנות להריון
  • חיזוק והעצמה של הקשר הזוגי בדגש על; אינטימיות, תקשורת, הדדיות, שיתוף והכלה
  • התמודדות יעילה עם הסביבה; עבודה, חברים, משפחה, ילדים

מכיוון שאצל כל אחת התהליך הוא שונה ומותאם אליה אישית, כל אישה חווה אותו אחרת. שרון, ביקשה לשתף בחוויה שעברה:

הגעתי אליך אחרי שנתיים של ניסיונות אינטנסיביים…רגע לפני תרומת הביצית השלישית שלי. במהלך השנתיים ניסיתי כל טיפול תמיכתי אפשרי, פשוט לא האמנתי שכל המאמצים שלנו לא נשאו פרי. אני זוכרת איך גררתי את עצמי אליך שבר כלי, בהרגשה שחרב עלי עולמי. הרגשתי רצוצה, חסרת אונים, מלאת פחדים שהתרומה לא תקלט ומלאת כעסים. הרגשתי טעונה כמו רימון. ידעתי שאני חייבת שינוי משמעותי אך מהיר. כבר במפגש הראשון את יצרת מרחב של שקט, בטחון ואמפטיה. היתה לי ידיעה פנימית ברורה שאני יכולה לסמוך עליך, שאני במקום הנכון… שאני יכולה להתמסר… שאת תדעי להוביל אותי….כבר במפגש הראשון יצאתי מועצמת..יותר בטוחה, רגועה ואופטימית. משם ואילך כיוונת כל מפגש ותהליך במיומנות ודייקנות של אומן, צעד אחר צעד. כך השתחררתי מכל מיני רגשות ואמונות לא רצויות שרכשתי במהלך התהליך הקשה שעברתי, והתודעתי מחדש לעצמי..ממש הרגשתי איך הגוף שלי מגיב ומתמסר לתהליך…חוויתי איזון נפשי ופיזי שלא ידעתי כמותו בעבר, התמלאתי אנרגיה ותקווה ….רגע האושר הראשון הגיע 4 חודשים אחרי פגשתנו הראשונה – שני עוברים נקלטו !!! החלטתי שאני מגיעה לסידרה נוספת במהלך ההריון ולפני הלידה – ב 21.08.11 נולדו התאומים המקסימים. בזכותך כבשתי את האוורסט האישי שלי….כל פעם שאני מסתכלת על שני האוצרות האלו דמותך המיוחדת עולה לנגד עיני. תבורכי…
שרון, בת 36, מזכרון יעקוב

 

הניסיון והתוצאות מלמדים שקיימים שישה שלבים בסיסיים שרוב הנשים צריכות לעבור ולחזק באופן אינדיבידואלי – כל אחת והאתגרים, ההתמודדויות והקשיים המיוחדים לה, וזאת על מנת להאיץ את יכולתה להרות. התכנית בנויה משלבים המבוססים אחד על השני, כשכל שלב בה מקדם אותך צעד נוסף אל עבר ההריון המיוחל.

 מה הם ששת השלבים ?
saling_page_07
חיזוק הבטחון במערכת הרפואית. משפר את האפקטיביות של התהליך הרפואי. ההיכרות העמוקה שלי עם המערכת יכולה לעזור ולהביא אותך למצב בו תרגישי בטוחה ושלמה עם הבחירות שלך.
saling_page_10
מיפוי התנאים למוכנות – המגדלור. מאפשר לך להיות מודעת לרגשות, למחשבות ולהתנהגות המלווים אותך באופן מחזורי במהלך כל חודש. מטרתו לזהות פערים ברמה המודעת והלא-מודעת בין החוויה העכשווית לבין חווית האיזון בה מתקימים התנאים  האופטימליים לכניסה להריון.
saling_page_12
פיתוח ושימור של איזון רגשי יאפשר לך לחזור אל נקודת האיזון הרגשית בכל פעם שזו תתערער. שיפור היכולת לשחרר ולהשתחרר באופן מבוקר מרגשות (כמו כעס, אובדן, פחד, וכו') וביסוס עוגנים לאיזון רגשי במהלך תהליך הפוריות, שהם רשת הביטחון שלך בתהליך כולו.
saling_page_14
פיתוח התנאים המנטליים. ניתוב מועיל של המחשבות, הערכים והאמונות שלך. גורמים אלו מכתיבים את אופן התמודדותך, את ההתלבטויות ואת הרגשות שלך בתהליך.
saling_page_16
הטמעה של דפוסים מועילים, רגשיים, מחשבתיים והתנהגותיים. יישום והתמדה לאורך זמן תוך כדי פיתוח יכולת עידוד עצמי, הופכים את ההרגלים לדפוסים שיהפכו לחלק בלתי נפרד ממך. תהליכי תת-מודע מאפשרים להחליף בקלות יחסית דפוסים ישנים ומעכבים בדפוסים חדשים ומקדמים.
saling_page_18
התכווננות והזמנה של הריון. מיקסום של התנאים האופטימליים – מצב שבו האנרגיה שלך מתועלת באופן הכי מועיל ומדויק עבורך ליצירת הריון. בשלב זה נרחיב את השפעת התנאים האלו באופן שהם יתפשטו ויחלחלו גם לתחומי חייך האחרים; לזוגיות ולסביבה.

צרפי אותי עכשיו, מיכלצרפי אותי עכשיו, מיכל

מי אני ? אני שמחה להכיר, שמי מיכל בן-ארי

אני מטפלת בכירה ב-NLP ודמיון מודרך, מומחית לתהליכי תת מודע ליצירת שינוי, מתמחה בטיפול בנשים שמבקשות להרות, מפתחת תכנית "ששת השלבים לחבוק את תינוקך" ומייסדת הקליניקה "הורים נולדים". את ההסמכה הבינלאומית בתחום הטיפולי רכשתי בשנת 2007 בתכנית התלת שנתית ללימודי NLP ודמיון מודרך במכללה ותיקה שמציעה את ההכשרה המקיפה ביותר בארץ בחסות אוניברסיטת חיפה. עם השנים ומתוך ניסיון אישי והיכרות עם התחום, התמקדתי בטיפול בנשים השואפות להיכנס להריון באופן טבעי או בעזרת טיפולי פוריות. מתוך הכרות, עם הצרכים המיוחדים להן, עם המצב הרגשי העדין בו הן נמצאות והסביבה המקיפה אותן, פיתחתי תכנית שמביאה אותן שלב אחר שלב לבשלות הרגשית ולמוכנות המנטלית והפיזיולוגית הנדרשת להיריון במהירות הרבה ביותר עבורן. כיום אני עושה שימוש בכלים האפקטיביים ביותר אשר מציגים תוצאות מרשימות ומצליחה לתת מענה לנשים שמבקשות להגשים את החלום האולטימטיבי: להיות אמא.  
me

 

גם הודיה ביקשה לשתף בחוויה:

אחד הדברים המאתגרים הוא לטפל במטפל אחר. במיוחד בכזו שהיא דעתנית, סקפטית ושיפוטית כמוני ועוד עם בעיית פיריון. ערמה של אתגרים. התכנית שפיתחת והמפגשים בהנחייתך פתחו בפני צוהר לעולם פנימי וחוויה טיפולית שונה ממה שהכרתי. עם יכולת ההקשבה שלך וראיה חודרת ברמת המיקרו והמקרו הכוונת אותי בתהליך בכישרון גדול, בתבונה ורגישות של מטפלת שיודעת להוביל בבטחה גם ברגעים שנראו לי כאם יחידנית לעתיד, סבוכים / מורכבים ואפילו בלתי אפשריים.  ברגעים שבהם אני רציתי לוותר את הפתעת אותי וריגשת אותי בכל פעם מחדש. תודתי הגדולה שהיית עבורי שם כל הדרך – אבל יותר מכל תודה על המתנה הענקית שאין לה מחיר- ביתי המדהימה.
הודיה, בת 41, מרמת-השרון

איך השינוי מתרחש כל כך מהר ?

כפי שציינתי, הטכניקות בהן אנו עושות שימוש הן טכניקות מעולם ה-NLP והדמיון המודרך. רוב הפגישות מתבצעות במצב הרפיה כשהפעילות הפיזיולוגית של הגוף מואטת והמודעות מעורפלת. מצב הרפיה ורגיעה הוא מצב מאוד טבעי לנו, במצב זה הגוף והנפש מתפקדים במיטבם בשאיפה לאיזון מתמיד. איזון זה, בין הגוף והנפש, בעיקר בנסיבות חיינו,  הוא גורם חשוב ואף מכריע בקליטה להריון ולידה תקינה. תהליך ההרפיה הוא תהליך למידה בו אני מנחה ומובילה אותך ורבאלית להרפיה. לאט ובהדרגה את מפתחת את היכולת להרפות בכל מצב נתון. אנו נשתמש ברמות הרפיה שונות, במצב הרפיה התקשורת עם התת-מודע פתוחה וחופשית יותר. דרך תקשורת עם התת-מודע ניתן להגיע לכל החלקים שהם בשליטתו, לחולל שינוי עמוק מהשורש ולהשפיע בתוך פרק זמן קצר על התפקודים השונים שבאחריותם של התת-מודע ושל המודע.

כיצד מתנהלת סידרת הפגישות ?

התכנית כוללת 12 מפגשים חד-שבועיים בקליניקה. לעיתים יתכנו מרווחים בהתחשב בנסיבות. כל מפגש ימשך עד שעה ורבע. המפגשים יחלו בשיחת משוב שלאחריה יותאם התהליך על פי האבחון והמצב העכשווי שלך. המפגש הראשון/השני כולל; הכרות, היסטוריה רפואית, אבחון ומיפוי גורמים מפרי איזון, מענה על שאלות. ביתר המפגשים תתבצע עבודה תהליכית להשגת איזון בכל הרבדים: המנטלי, הריגשי, הפיזיולוגי/אנרגטי וסביבתי (זוגיות, מערכת תמיכה, עבודה וכו). כמו כן מעת לעת ינתנו הנחיות ליישום בבית. חשוב לי לציין, כל המפגשים והמידע שנמסר או עולה במהלכם, נמצא תחת חיסיון מוחלט. זו גם הסיבה שאני ממעטת בשימוש ופירסום אין ספור מכתבי התודה וההמלצה שקיבלתי במהלך השנים. כדי להתגבר על מיגבלת החשיפה ולהמשיך לשמור על פרטיותן של הנשים שכבר עברו את התכנית, אני מאפשרת לך להצטרף לתכנית, לחוות אישית 3 מפגשים, להתרשם בעצמך ובמידה ותחליטי שהתכנית לא עומדת בציפיותך, תקבלי את מלא כספך בחזרה.

האם התכנית מתאימה לך ?

 בחני את עצמך

  • האם את מרגישה שהכניסה להריון בוערת בעצמותיך ואולי גם מערערת את יציבותך הריגשית ?
  • האם קיים בך ספק בהצלחת התהליך אותו את עוברת כעת או ביכולתך להיכנס להריון בקרוב ?
  • האם את רוצה להיות מעורבת בתהליך שאת עוברת כדי להשפיע על תוצאותיו ?
  • האם את מזהה מחשבות מגבילות וחוסר הודאות מטלטל אותך ?
  • האם את רוצה להחזיר לעצמך את השליטה במצב ?

אם ענית "כן" לאחת השאלות, התכנית תענה על צרכיך.

צרפי אותי עכשיו, מיכלצרפי אותי עכשיו, מיכל

ויש גם את בני הזוג, שי משתף בחויה שלו:

אם היו אומרים לי לפני שנה שאני אעבור טיפול ועוד משהו עם תת-מודע ודמיון כנראה הייתי מתגלגל מצחוק. אבל רצה הגורל ואשתי האהובה ואני לא נכנסנו להריון. בהתחלה האמנתי שזה יסתדר ופשוט נזרום, אבל זה לא עבד וחווינו כמה הפלות. היה לי קשה אבל התגברתי. החלק הקשה יותר עבורי בתהליך הפוריות היה שרציתי לתמוך באישתי ולא תמיד ידעתי מתי ? ואיך ? לכן כשהיא הציעה פגישה  חד-פעמית איתך, נענתי. משם התפתח קשר ותהליך שזרם למקומות שלא ציפיתי….התחברתי אליך מיד, יש בך דבר מה שמעורר אמון, לפעמים נבהלתי מהפתיחות שלי. את נתת לי כלים להתמודד עם החוויה שעברנו. דיברת בגובה העיניים. למדתי לבטא את עצמי לעצמי. עם הזמן הנחתי את השריון שבניתי סביבי כדי להקל על הכאב, האובדנים ואי-הודאות. פתאום הסתבר לי שהייתי שקוע כל כולי בתהליך הפרקטי, בעבודה שלי ועוד כל מיני, ולא ממש אפשרתי לעצמי להיות בחוויה עם זוגתי. ההתעסקות בתהליך הפנימי נראתה לי אז בזבוז זמן. המפגשים איתך פתחו לי את העיניים והלב….אני מאמין שבזכות המפגשים לא רק שאני בן זוג טוב יותר לזוגתי אלא שאהיה גם אבא טוב יותר לבני שיגיח לעולם בעוד חודשיים …..אני מחכה לו. 
שי, בן 32, מתל-אביב

ועכשיו, לכבוד השקת האתר ועד להודעה חדשה
אני מעניקה לכל מי שמצטרפת שתי מתנות

מתנה ראשונה:

מפגש 13 – מפגש בונוס בשווי 350 ש"ח

מתנה שניה:

הקלטה של דמיון מודרך בהתאמה אישית להאצת תהליך מוכנות הנפש והגוף להריון בשווי 220 ש"ח

וכמובן כפי שהבטחתי:

אני נותנת לך אחריות מלאה ושקט נפשי: כדי שלא תהססי !
בואי לחוות 3 מפגשים. לא מתאים לך קבלי את כל כספך בחזרה !
הבטחון שלי בשינוי שתרגישי למן המפגש הראשון
מאפשר לי להחזיר לך את מלוא כספך לאחר 3 מפגשים במידה ותרצי בכך, מכל סיבה שהיא.
המטרה שלי היא, לאפשר לך לעבור תהליך מתוך בחירה, מתוך חווית חופש והתאמה מלאה.

 

אז מה ההשקעה שלך ? גם זה תלוי בך… כן כן ממש כך

אם הגעת עד לכאן כנראה שאת מזהה את ההזדמנות ואולי את תוהה האם תוכלי להרשות אותה לעצמך. מתוך הכרות מקרוב עם ההוצאות הכרוכות בתהליכי פוריות ובכוונה להקל על הנטל ולהסיר ממך עכבה כלכלית שאולי עומדת בפניך. אך אפילו יותר מזה, מתוך חיבור עמוק שלי לשפע פנימי ורצון לחלוק אותו עם כל מי שמאחלת זאת לעצמה ומבקשת להביא ילד לעולם,  בחרתי לנקוט במספר אמצעים:
  1. להעניק לך את חבילת ההטבות שפרטתי למעלה בשווי 570 ש"ח במתנה.
  2. לתת הנחה מיוחדת של 15% על עלות מפגש סטנדרטי איתי ששויו עומד על 350 ש"ח (ראי מסלול Y בטבלה למטה). הנחה זו מיועדת למצטרפי התכנית בלבד (כלומר למצטרפי תכנית ששת השלבים לחבוק את תינוקך)  והיא תקפה למצטרפים עד לתאריך XXXX.
  3. לאפשר לך לבחור בין שני מסלולים; X ו-Y. המסלולים זהים לחלוטין, למעט עלותם !!! כל שעליך לעשות הוא לציין את המסלול שמתאים לך בזמן ההצטרפות לתכנית. כן, כן ללא הסברים מיותרים, נימוקים או בקשות מיוחדות וזה שלך. כדי לחסוך ממך הרגשת אי-נוחות כלשהיא חשוב לי לציין, לרוב פרט זה הנוגע למסלול הנבחר, אינו מובא לידיעתי.

 

המסלולים הזמינים:

 • מסלול X
 • שח197למפגש
 • 12 מפגשים
 • 3 תשלומים של 788 שח
 • מסלול Y
 • שח297למפגש
 • 12 מפגשים
 • 3 תשלומים של 1,188 שח

 

תסבירי לי מיכל, למה שני מסלולי עלות שונים לאותה תכנית ?
ההסבר לכך קשור בהבטחה שהבטחתי לעצמי עוד בתקופה שבה אני עברתי את טיפולי הפוריות, בתקופה שהמחשבות על התכנית רק החלו להתהוות בראשי. בדרך כלל זה קרה בחדר המתנה לבדיקה כזו או אחרת. שם, בחדרי ההמתנה נחשפתי גם, למגוון הנשים שאף הן נאלצו לעבור את הדרך בעל כורחן, כל אחת מרקע אחר, עם מערכת תמיכה שונה, עם משאבים נפשיים וכלכליים שונים. כל אחת מתמודדת באופן שונה. אבל המשותף לכולן הוא, שכל אחת ואחת ראויה לקבל את הכלים כדי למקסם את הסיכויים שלה להרות ולהגשים את חלומה. שם במקום הזה הבטחתי לעצמי שבבוא היום אעשה כל שביכולתי להנגיש את התכנית למי שבוחרת להצטרף אליה גם אם ידה אינה משגת את שוויה המלא וזאת מבלי שאדרש לכך. וכך נולד מודל המסלולים הכפולים. מודל שעומד בהלימה עם עקרונותי, זו היא בחירה מתוך ידיעה ואמונה שמידת השינוי שאנו עוברות בתהליך כזה, איכות הההבשלה והפירות שאנו מפיקות ממנו, מתממשים ביחס ישיר לאיכות הזרעים ששתלנו. כעת, אני מזמינה אותך להתבונן פנימה ולבדוק עם עצמך, איזה מהמסלולים מתאים לך ביותר. את הבחירה תעשי מתוך הכרות עם המשאבים הזמינים לך, מתוך יושרה עצמית וצו ליבך. אני כאן עבורך.

 

 עדיין מתלבטת? הנה עוד מספר תשובות לשאלות נפוצות שנשאלתי:

אני חוששת להתעסק עם התת-מודע, אולי התהליך יציף דברים לא רלונטים או כאלו שאינני מעונינת לעורר ?

התת- מודע מתפקד כשומר הסף שלנו. ככזה הוא אחראי להפעלתם של מנגנוני הגנה שמטרתם בין היתר להרחיק אותנו מרגשות קשים ומחוסר נוחות. אחד היתרונות בתהליך NLP שבו מתרחש שינוי ברמת התת-מודע הוא בכך שהתכנים שעולים במהלך התהליך הם בהלימה מוחלטת למידת המוכנות והבשלות שלך להתמודד איתם. זה התת-מודע שלך ששולט ומוביל את השינוי בהתאמה מלאה אליך ולמצבך וזאת מתוך יצירת חלופות ומנגנוני הגנה חדשים ויעילים יותר עבורך. זה בעצם יתרונו המובהק של תהליך NLP ודמיון מודרך שמתבצע באופן מבוקר על ידי מנחה מקצועית ומנוסה ובכך מונע מהתפרצות או עליה של תופעות עתידיות בלתי רצויות שהם תוצאה נפוצה של רגשות ונושאים מודחקים או/ו לא מטופלים כראוי.

במהלך טיפולי הפוריות הסתיעתי לא פעם בסוגים שונים של טיפולי תמיכה, במה התכנית שונה ?

ייחודה של התכנית הוא בכך שהיא משלבת בין שני גורמים חשובים;

1) מידע מעשי – שכולל אבחון המצב הקיים, מגוון האפשרויות העומדות בפניך והכוונה ליעול ודיוק התהליך הרפואי/המעשי עבורך
2) השריית מצב תודעתי ופיזיולוגי אופטימלי – שכולל הכנה פיזיולוגית של הגוף ע"י יצירת הבשלות ופיתוח התנאים הרגשיים והמנטליים האופטימליים לכניסה להריון

זה אומר שמעבר לתמיכה בתהליך הרפואי והקלה באופן ההתמודדות שלך, שמציע טיפול תמיכתי סטנדרטי, התכנית משיגה שינוי מנטלי ופיזיולוגי מהותי וחיוני להריון ולידה, שמעלה משמעותית את סיכוייך להרות. ואכן פעמים רבות נוכחתי לראות כיצד התכנית מינפה את הטיפול התמיכתי שניתן להשגת הריון ולידה בתוך פרק זמן קצר ביותר.

אני טיפוס ענייני ואנליטי. קשה לי לדמיין ולהתחבר למקום הזה. מה אם לא אצליח להתחבר ?

כולנו משתמשות ביום יום בדמיון באופן טבעי וספונטני אך לא מודע. בתהליך דמיון מודרך אני עושה שימוש  מכוון כדי ליצור תקשורת עם התת-מודע ולגייס את כוחו הרב כדי ליצור את התנאים האופטימליים לכניסה להריון ולידה.

לצורך המחשה, עצמי עיניים ונסי לרגע לא לדמיין דוב לבן ושימי לב מה קורה…..ברוב המקרים לא תוכלי להמנע מלראות דוב לבן בעיני רוחך גם אם אינך רוצה זאת. כלומר הדמיון קיים ומניע את כולנו באם נאמין בכוחו או לא. אם כך, נשאלת השאלה, האם לא עדיף לרתום את הכוח האדיר הזה באופן שיקדם אותך לאן שאת רוצה ?

 עוד חשוב שתדעי שמחקרים רבים תומכים בהשפעה של דמיון מודרך על הפעילות הפיזיולוגית של הגוף.

ד"ר ארנסט ל. רוסי מומחה לפסיכוביולוגיה, (לימוד הקשר בין פסיכולוגיה לבין התפקוד הביולוגי של האורגניזם), ערך מחקר מקיף[2] אשר הראה כי הגנים האנושיים חייבים להיות במצב של מוכנות פיזית כדי שהפרייה תתרחש. דמיון מודרך בזמן הרפיה (סוגסטיה) יכול להפעיל גנים מסוימים, ( IL-1, c-fos, ואת CYP17) בסדר ספציפי כדי להגביר את מוכנות הגוף לקליטה להריון. 

Rossi, E. L. (2002)². The osychobiology of gene expression: Neuroscience and neurogenesis in hypnosis and the healing arts. New York: W.W Norton & Company Ltd

השאלה אם תהליך כזה מתאים לך היא שאלה לגיטימית וחשובה. מעבר להמחשה שהבאתי כאן, הדרך הטובה ביותר לענות על השאלה שלך בצורה יסודית, היא להגיע לשלושה מפגשי התנסות, ללא התחייבות –  עם הבטחה להחזר כספי מלא במידה ותחליטי לא להמשיך ! ההזדמנות קיימת והבחירה בידייך.

האם ניתן לרווח בין המפגשים ?

יש חשיבות רבה לכך שהמפגשים יתקימו אחת לשבוע מבחינת תועלת ותוצאות התהליך. על סמך ניסיוני, ההמלצה הגורפת שלי היא להתמיד בפגישה שבועית, בעיקר בתחילת הדרך. במקרים מסויימים כאשר יש בכך יתרון מבחינת המונחה ניתן לרווח את המפגשים.

מה קורה אם ארצה לקיים מספר מפגשים נוספים לאחר סיום התכנית ? 

חשוב לי לציין שגם אחרי סיום הסידרה התהליכים הפנימיים שהוטמעו במהלך המפגשים ממשיכים את פעולתם, ויש חשיבות מרובה באיפשור המרחב הזה שבו השינוי מחלחל ומשפיע על כל המערכות בגוף. בנוסף, את יוצאת מצויידת בהקלטות של דמיון מודרך שמטרתן לחזק ולהשריש את התהליך שעברת. אני גם מאפשרת הזדמנויות שונות לאינטראקציה איתי עליהן תשמעי במהלך התכנית. אבל, אם עדיין תמצאי לנכון לקיים מפגשי המשך מעבר ל-  12 המפגשים -

ונרשמת בתעריף המיוחד של ההשקה תוכלי להנות מהתעריף שקיבלת בעת ההרשמה גם למפגשי ההמשך.

איך מגיעים אליך ?

הקליניקה ממוקמת במושב בשרון, דרך ההדרים 62, שדה ורבורג (ליד כפר-סבא).

יש לך עוד שאלות שלא נענו, אני כאן לרשותך: michal@horim-noladim.co.il

צרפי אותי עכשיו, מיכלצרפי אותי עכשיו, מיכל

אני מתנצלת מראש על ההמתנה לשיבוץ לתכנית שתתכן מדי פעם בפעם, זאת מכיוון שאני בשאיפה מתמדת להעניק לכל אחת ואחת יחס אישי וצמוד. אני מבטיחה לעשות את מירב המאמצים לשבץ כל אחת ואחת בהקדם האפשרי.

 ממש לפני סיום, חשוב לי לאמר לך: אני כאן איתך, לכל אורך הדרך. גם אחרי שתיכנסי להריון אהיה כאן בשבילך, אלווה ואדריך אותך להריון שקט, רגוע, בריא ומהנה – עד לרגע אשר בו תזכי לחבוק את תינוקך מאושרת ובטוחה.

בברכת הצלחה ופריון,
מיכל

 

123fs

LOGO